Poznaj prelegentów

Maciej Orłoś

Maciej Orłoś

Prezenter

Znany prezenter telewizyjny, którego kariera rozkwitła dzięki programowi informacyjnemu "Teleexpress". Jego pasja dziennikarska zaowocowała wieloma programami, w tym "Okiem w oko", "A to Polska właśnie" i "Pociąg do kultury". Orłoś jest także aktywny jako konferansjer oraz autor programu internetowego "PKS PRESS".

Marek Wójcik

Marek Wójcik

Związek Miast Polskich

Wiceminister cyfryzacji w latach 2014-2015. Sekretarz zespołu ds. decentralizacji przy ministrze administracji i cyfryzacji. Sekretarz Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego oraz uczestnik prac Rady Dialogu Społecznego. Należał do komitetów monitorujących wykorzystanie funduszy unijnych. Pełnomocnik do spraw legislacyjnych zarządu Związku Miast Polskich. Współautor kilkuset publikacji oraz koordynator i trener projektów z zakresu m.in. funkcjonowania administracji publicznej, czy finansów publicznych.

Aleksandra Hochenzy (1)

Aleksandra Hochenzy

Publink

Liderka działu Ekspertów, która doskonale zna problemy Wydziałów Finansowych. Ekspertka programu WPF Asystent, z którego korzysta połowa Skarbników w Polsce. Główna Prelegentka Akademii Publink - największego w Polsce cyklu szkoleń online dla Skarbników.

Mateusz Klupczyński (2)

Mateusz Klupczyński

Publink

CEO Publink. Od 15 lat tworzy narzędzia, które mają ułatwić życie Skarbnikom. Prowadził projekty dla największych miast w Polsce. Ekspert ZMP czy Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego.

Krystyna Gąsiorek

Krystyna Gąsiorek

Ekspertka budżetowa

Ekonomistka, ponad 20 lat prowadzi szkolenia z tematyki finansów publicznych. Doskonale zna specyfikę samorządów. Posiada szeroką wiedzę oraz praktyczne umiejętności zdobyte w wyniku długoletniej praktyki zawodowej m.in. państwowych i samorządowych jednostkach oraz w Regionalnej Izbie Obrachunkowej.

Anna Samelak

Anna Samelak

Ekspertka od rachunkowości budżetowej

Pracowała jako zastępca naczelnika Wydziału Kontroli Gospodarki Finansowej Regionalnej Izby Obrachunkowej w Poznaniu, była członkiem Regionalnej Komisji Orzekającej w sprawach o Naruszenie Dyscypliny Finansów Publicznych przy Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Poznaniu. Obecnie wykłada na uniwersytecie Merito WSB. Jest autorką licznych artykułów w miesięczniku „Finanse Publiczne”.

Damian Walczak

Damian Walczak

Skarbnik Gminy Krobia

Od ponad 25 lat związany z samorządem Gminy Krobia, od 2007 r. skarbnik Gminy Krobia, od 2014 radny Powiatu Gostyńskiego, w tym pełniący funkcje Przewodniczącego Rady Powiatu Gostyńskiego, nieetatowego członka Zarządu Powiatu Gostyńskiego oraz Przewodniczącego Komisji Budżetu, Inwestycji i Rozwoju Gospodarczego. Uczestnik i stały przedstawiciel Gminy Krobia w Platformie PPP organizowanej przez Departament Partnerstwa Publiczno-Prywatnego.

Jakub Zieliński

Jakub Zieliński

Publink

Ekspert Publink z zakresu zarządzania długiem samorządowym. Zawodowo i naukowo związany z tematyką obligacji komunalnych, WPF oraz analizą finansową JST. Na przestrzeni ostatnich lat pomógł pozyskać dla jednostek środki w wysokości ponad 2 mld zł. Z sukcesem przeprowadził restrukturyzację długu dla kilkudziesięciu JST.

Kasia Kucewicz

Katarzyna Kucewicz

Psycholożka

Psycholożka, psychoterapeutka, seksuolożka. Autorka poradników psychologicznych i setek artykułów eksperckich. Jest felietonistką miesięcznika Wysokie Obcasy Extra i stałą psycholożką w programie Dzień Dobry TVN. Jest jedną z głównych ekspertek w akcjach społecznych Joanny Przetakiewicz i Ery Nowych Kobiet. Przynależy do Polskiej Federacji Psychoterapii. Od wielu lat motywuje i wspiera ludzi będących w procesie zmiany.

Magdalena Wojtkowiak

Magdalena Wojtkowiak

Future Skills

Trenerka biznesu, Coach ACC ICF, Certyfikowany master Reiss Motivation Profile, założycielka Future Skills - ogólnopolskiej firmy szkoleniowej działającej na rynku od 2012 roku, menedżerka sprzedaży z 20-letnim doświadczeniem. Autorka e-booków i kursów online w zakresie przywództwa oraz efektywności osobistej.

Mateusz Rosiek

Mateusz Rosiek

Publink

CTO w Publink, mający ponad 12 lat doświadczenia w technologii. Skupia się na cyberbezpieczeństwie w administracji publicznej. Przez doświadczenia budował swoją świadomość ochrony danych oraz cyberbezpieczeństwa w dzisiejszym świecie. Jako prelegent na konferencjach programistycznych, podkreśla znaczenie czynnika ludzkiego w zapobieganiu cyberatakom.

Jakub Rybicki

Jakub Rybicki

Podróżnik

Podróżnik, fotograf i dziennikarz, laureat światowych nagród fotograficznych, współpracownik National Geographic, współautor podcastu “Dobra podróż”, specjalista od zrównoważonej turystyki. Odwiedził ponad 70 krajów. Rowerem przejechał zimą m.in. jezioro Bajkał i Grenlandię, wchodził na niezdobyte siedmiotysięczniki w Himalajach. Autor książki "Po Bajkale".

Krystyna Sikorska

Krystyna Sikorska

Skarbnik Gminy Rawicz

Posiada duże doświadczenie zawodowe w sektorze finansów publicznych. Przez 8 lat pracowała w administracji rządowej, a następnie przez 23 lata w administracji samorządowej. Najpierw jako Skarbnik Powiatu Śremskiego, a obecnie jako Skarbnik Gminy Rawicz.

Karolina Matysiak

Karolina Matysiak

Centralny Ośrodek Informatyki

Dyrektor ds. Rozwoju w Centralnym Ośrodku Informatyki, odpowiedzialna między innymi za udostępnienie Platformy ePłatności dla jednostek samorządowych. Od ponad 15 lat związana z sektorem finansowym. Od 5 lat swoim doświadczeniem wspiera sektor publiczny. W latach 2018-2019 z sukcesem współtworzyła i wprowadziła pierwszą wersję Twój e-PIT.

Kamil Piwowarczyk

Kamil Piwowarczyk

BGK

Manager Zespołu Produktów Rozliczeniowych w Departamencie Produktów i Usług BGK. Manager z blisko 20-letnim doświadczeniem w sektorze bankowym. Od początku swojej ścieżki zawodowej związany z obszarami biznesowymi oraz IT. Zarządzał projektami strategicznymi związanymi z rozwojem oferty produktowej dla klientów korporacyjnych. W 2018r dołączył do BGK, wcześniej związany między innymi z ING, BPH i bankiem DnB Nord.

Nadia Bouacid

Nadia Bouacid

Centralny Ośrodek Informatyki

Od 7 lat pracuje w sektorze publicznym, współpracując z podmiotami rządowymi w celu pomocy w rozwoju firm oraz edukacji w zakresie rozwiązań informatycznych dla obywateli. Ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami eksperckimi i projektami oraz biegła znajomość kilku języków, dały jej możliwość udziału w międzynarodowych panelach ekonomicznych.

Jakub Kulej

Jakub Kulej

BLIK

Ekspert ds.Sektora Publicznego w Polskim Standardzie Płatności – operatora systemy BLIK. Odpowiada za wdrożenie płatności mobilnych w jednostkach samorządowych. Od 18 lat związany z sektorem finansowym, poprzednio pracował m.in. jako Dyrektor w Krakowskim Banku Spółdzielczym i Krajowej Izbie Rozliczeniowej. Manager z wieloletnim doświadczeniem.

Janusz Popielewski

Janusz Popielewski

Urząd Miasta Bydgoszcz

Dyrektor Wydziału Informatyki Urzędu Miasta Bydgoszczy. Od początku swojej drogi zawodowej związany z informatyką. Ponad 11 lat pracy dla jednego z największych dystrybutorów FMCG w Polsce. Z biznesu przeszedł do sektora publicznego, gdzie również próbuje wcielać w życie swoje pomysły związane z informatyzacją organizacji. Certyfikowany kierownik projektów PMP.

Marzena Ossowska

Marzena Ossowska

Publink

Ekspertka z zakresu Wieloletniej Prognozy Finansowej, odpowiada za przygotowanie i poprawność merytoryczną WPF dla klientów licencji Premium i Ekspert. Prowadzi nadzór merytoryczny w zakresie planowania wieloletniego dla miliardowych budżetów. Autorka publikacji z zakresu prognozowania wieloletniego i zmian w ustawie o finansach publicznych oraz wykładowca na szkoleniach z zakresu WPF.

Karolina Sawko (2)

Karolina Sawko

Publink

Ekspertka z zakresu Wieloletniej Prognozy Finansowej, odpowiada za przygotowanie i poprawność merytoryczną WPF dla klientów licencji Premium i Ekspert. Jedna z pomysłodawczyń powstania programu SWB Asystent. Dba o rozwój narzędzia i jest za nie odpowiedzialna. W Publink zajmuje się również rozwojem naszej nowej aplikacji budżetowej BEST Asystent oraz WPF Asystentem.

Weronika Mazur

Weronika Mazur

Publink

Ekspertka w zakresie Wieloletniej Prognozy Finansowej, na co dzień udziela merytorycznego wsparcia w efektywnym planowaniu finansów JST. Ponadto świadczy pomoc w postępowaniach obligacyjnych oraz współdziała przy rozwoju programu SWB Asystent. Dokładna i wnikliwa, aktywnie angażuje się w nowe wyzwania.

Monika Krajewska

Monika Krajewska

Publink

Specjalistka z zakresu Wieloletniej Prognozy Finansowej, która na co dzień opiekuje się klientami WPF, SWB i BEST Asystenta. W Publink zajmuje się również rozwojem programu budżetowego. W swojej pracy skupia się szczególnie na aspektach edukacyjnych, ponieważ wie, że wiedza to najlepsza inwestycja.

Bartosza Żydka-Tomeckiego (1)

Bartosz Żydek-Tomecki

Publink

Product Owner w Publink, odpowiedzialny za rozwój BEST i SWB Asystenta oraz badanie potrzeb użytkowników. Od ponad 10 lat tworzy produkty cyfrowe, odkrywa szanse biznesowe oraz usprawnia procesy tworzenia oprogramowania dla klientów z różnych obszarów biznesowych i technologicznych.

Tomasz Mroczko

Tomasz Mroczko

Publink

Product Designer. W Publink skupia się na BEST Asystencie. Od ponad 14 lat projektuje komunikację i architekturę w produktach. Wierzy w siłę relacji. Lubi rozmawiać, aby zrozumieć jak działają rzeczy, procesy i ludzie.

Ula Augustyniak-Laube

Ula Augustyniak-Laube

Publink

Product Designerka z ponad 8letnim doświadczeniem w projektowaniu doświadczeń użytkownika w produktach cyfrowych. W swojej pracy na pierwszym miejscu stawia na użyteczność rozwiązań – dbając o jak najlepsze dopasowanie do potrzeb klienta. Decyzje projektowe opiera na danych, dlatego docenia opinie i feedback każdego użytkownika.

Paweł Sacha

Paweł Sacha

Publink

Ekspert w zakresie Wieloletniej Prognozy Finansowej, odpowiada za przygotowanie i poprawność merytoryczną WPF dla klientów licencji Premium i Ekspert. Wspiera samorządy m.in. w przeprowadzaniu postępowań obligacyjnych. W Publink dba także o tworzenie rozwiązań ułatwiających użytkownikom pozyskiwanie instrukcji i wsparcia w korzystaniu z programów.

Brzmi dobrze? Zobaczmy się na wydarzeniu!

Kup bilet

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Masz pytania dotyczące uczestnictwa?
Chcesz nawiązać z nami współpracę?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!
Skontaktuj się z nami pod adresem

woman