WPF asystent

Kreatory dokumentów

WPF Asystent ma zaawansowane kreatory, które przygotują za Ciebie wszystkie typy dokumentów WPF. Dodatkowo wbudowany kreator przeliczy za Ciebie wartości załącznika nr 1 i 2. Aplikacja skróci przygotowanie dokumentu WPF o ok. 6-8 godzin (w porównaniu do pracy w BeSTii).

wpf1
WPF asystent

Generowanie tekstu uchwały i objaśnień

Zapomnij o ręcznym pisaniu. Aplikacja automatyzuje prace nad przygotowaniem tekstu uchwały i objaśnień. W kilka sekund otrzymasz bazowe teksty, uwzględniające zmiany wprowadzone w dokumencie. Wystarczy sprawdzić i wysłać do RIO.

wpf1B-1
WPF asystent

Sprawdzanie dokumentu

Nikt nie lubi przekopywać się przez setki danych w poszukiwaniu błędów. WPF Asystent ma prawie 40 weryfikatorów, które sprawdzą Twoją WPF. Aplikacja znajdzie nie tylko błędy techniczne, ale również merytoryczne. Od dziś nie musisz się martwić negatywną opinią RIO.

a7
WPF asystent

Automatyczne przeliczanie wartości

Ręczne liczenie to udręka. W WPF Asystencie wiele pozycji zlicza się automatycznie na podstawie sum i formuł. Wystarczy uzupełnić jedną pozycję w komórce, a pozycje nadrzędne przeliczą się same.

wpf3-2

Dołącz do grona ponad
1200 zadowolonych klientów WPF Asystenta

5.0
/ 161 reviews
5.0
/ 191 reviews

Zobacz, co mówią o nas Eksperci

Poznań, 25.01.2024

Rekomendacja

Skarbnicy, a nawet szerzej całe urzędy obsługujące samorząd terytorialny, zasługują na korzystanie z najlepszej dostępnej technologii, która wspomoże ich codzienną pracę. W procesie budżetowym nie chodzi o sporządzanie dokumentów, a o efektywne wydatkowanie środków publicznych. Publink wspiera skupienie na istocie tego procesu.

20221127_133556~2
Mieczysław Klupczyński
Prezes RIO w Poznaniu w latach 2004-2008

1 / 1

Nowa wizja, solidne fundamenty

14+

Lat doświadczenia we współpracy z samorządami

2300+

Aktywnych subskrypcji

40+

Zaangażowanych specjalistów 
z dziedziny prawa, administracji oraz budowy produktów cyfrowych.

Bardziej ludzka administracja

Rozwiązujemy problemy Urzędników. Chcemy, aby ich codzienna praca stała się łatwiejsza. Wierzymy, że sektor publiczny może działać jak sprawny biznes i że dzięki nam zyska bardziej ludzką twarz.

Razem z nami zmieniaj oblicze polskiego samorządu!

Rozpocznij
image 44